4. REPUBLIKOVÝ SRAZ DACIA
 
     
 
12. - 14. 6. 2009
 
 
AUTOKEMP U LETADLA
 
   
     
  Již nějakou dobu se aktuálně hovoří a skloňuje pojem oficiální sraz autoklubudacia, avšak přímý velitel hrdinně mlčí, čas nám mezitím plyne a organizace volá po příslušných krocích, vedoucích ke zdárnému zajištění pro všechny účastníky tohoto tradičního republikového setkání.  
     
  Rozhodli jsme se proto po společné dohodě s Hujerem, který společně s Broďáky věnoval čas výběru místa, že se ujmeme organizace tohoto srazu.  
     
  Kdo na srazy jezdí pravidelně nebo alespoň očkem dění okolo sleduje, ví, že loňský sraz se uskutečnil na Moravě právě s ohledem na Dáciáky z této oblasti. Z mnoha důvodů, které byly již několikrát zmíněny, a proto je zde znovu nebudeme rozebírat, se letošní sraz posunul více do středu tak, aby podmínky měli všichni přibližně stejné a nedocházelo k větším extrémům.  
     
  Letošní, v pořadí již 4. SRAZ, se proto odehraje v krajině starobylých strážišť, tajuplných lesních hvozdů, stříbrných říček a kamenitých potůčků… krajině protkané pavučinami cest a pěšin, propojující malebná sídla a osady… v lokalitě chráněné krajinné oblasti Železných hor a blízkosti věhlasně známé Sečské přehrady, na jejíž skalnatých bocích se nacházejí zříceny hradů Vidštejn a Oheb. Naši motoroví mazlíci nás doprovodí do AUTOKEMPU U LETADLA , jež se nám stane druhého červnového víkendu základnou pro toto významné setkání.  
     
  K dispozici je nám pro tento počin plocha cca 45000m2 areálu autokempu, který je z větší části oplocen a nabízí různé možnosti ubytování pod pevnou střechou o kapacitě více 130 lůžek. Samozřejmostí je možnost ubytování i ve vlastních karavanech či stanech i možnost vzít s sebou čtyřnohé miláčky. Samotný areál autokempu nabízí kromě sociálního zařízení a ohniště i dvě kuchyňky se sporáky pro případné vaření a řadu venkovních herních prostor (více údajů o kempu i vybavenosti naleznete přímo na stránkách kempu).  
     
  Jelikož si chceme všichni tento sraz i víkend užít co nejlépe, je potřeba předem zajistit ubytování, a to zejména v nabízených chatách a ubytovně, aby samotný sraz i příjezdy jednotlivých posádek byly co nejméně komplikované a nevznikali pak případné komplikace při ubytování.  
     
 

V kempu si můžete vybrat z několika typů chatek s různou kapacitou a vybaveností. Chatky jsou vesměs dřevěné a všechny jsou vybaveny přívodem el. energie, základním nábytkem a lůžkovinami. Příslušenství (WC a umývárny se sprchami) je pro všechny chatky společné (kromě chatek typu LUX) v centrálním zařízení. Parkování je možné přímo u chatek. Dále pak máte možnost využít pokojů na ubytovně.

 
     
  Jednoduché popisy jednotlivých typů chatek a ubytovny: (detailní popis vč. vyobrazení je přímo na stránkách)  
     
 

Chatky typu CH3 a CH3A Třílůžkové (možno využít i jako dvoulůžkové)
Tyto chatky tvoří základní standard ubytování v našem kempu. Vybaveny jsou vyjma lůžek, nábytkem a lednicí (vybavení by mělo být dle slov majitele u obou typů sjednoceno)

Chatky typu CH4 Čtyřlůžkové
Kromě základního vybavení mají lednici a jsou umístěny na travnaté ploše v řadě vedle recepce.

Buňky B4 Čtyřlůžkové
Vybavení: dvě samostatná lůžka (uspořádána jako dvoulůžko) a palanda, skříně, sedací nábytek a stůl a dále lednice, el. dvouvařič, kuchyňská linka, základní nádobí (možnost vaření).

Atypické chatky Čtyřlůžkové
Jedná se většinou o dvojbuňky se společnou verandou. Většinou jsou chatky kromě základního vybavení vybaveny kuchyňskou linkou se základním nádobím, el. vařičem a lednicí, vaření je možné. 

Chatky typu LUX Čtyřlůžkové
Luxusně vybaveny:nábytek, vlastní přívod elektriky, vlastním přívodem vody a kanalizací, vlastním WC a umývárnou (sprcha) s teplou vodou, kuchyňskou linkou se základním nádobím (možnost vaření), barevnou TV, přímotopnými radiátory. Jsou umístěny poněkud stranou přímo u lesa a poskytují tak plné soukromí k nerušené rekreaci.

Pokoje a apartmán
Pokoje jsou vybaveny třemi postelemi s lůžkovinami, skříní na svršky, poličkami, křesly, židlí a stolkem a mycím koutem s umývadlem a studenou i teplou vodou (z místního ohřívače). Na chodbě ubytovny jsou společné chladničky pro uložení potravin. Přímo na patře ubytovny jsou pak společné WC, umývárny a sprchy zvlášť pro muže a ženy. Pokoje třílůžkové lze využít i jako dvoulůžkové)

Apartmán je oproti ostatním pokojům v ubytovně nadstandardně vybaven. Je vybaven dvoulůžkem s lůžkovinami, nábytkovou stěnou, stolkem s křesly, lednicí, kuchyňskou linkou s dřezem a přívodem vody, základním nádobím, plynovým sporákem, malou< barevnou TV,  vlastní umývárnou s WC a sprchovým koutem.
 
     
 
D A L Š Í   I N F O R M A C E   K E   S R A Z U
 
     
  01-04-2009  
  Jelikož čas maličko pokročil a přiblížil nám sraz zas o kousek blíž, tak jsme se rozhodli a vyjeli se podívat přímo do kempu, abychom Vám mohli poskytnout další informace k tomuto srazu a odpovědět tak na otázky okolo možnosti stravování…

Po celý víkend je zajištěna možnost stravování v místní restauraci, která nám bude k dispozici eventuelně i jako místečko a základna při nepříznivém počasí. S majitelem kempu je dojednána otevírací doba od pátku, přibližně od 15 hodiny a bude v provozu po celou dobu našeho srazu do neděle cca 12 hodiny.

Stravování je individuální podle nabídky restaurace. K dispozici budou snídaně, obědě i večeře. Zájemci budou moci využít možnosti snídaní formou švédských stolů, které se budou podávat v sobotu i neděli přibližně od 8:30 hodin; za cenu okolo 55 Kč/osobu. Nabídka obědů a večeří bude podle aktuálního nabídkového menu, kdy majitel kempu předpokládá nabídku různé skladby jídel i její obměnu, takže si určitě každý vybere.
 
     
     
  03-05-2009  
     
 

PROGRAM SRAZU

 

P Á T E K

 • Od cca 10. hodiny postupný příjezd účastníků, registrace, ubytování, seznámení se s programem srazu a ostatními účastníky (Čas počátku příjezdů bude upřesněn)
 • 18:00 - Oficiální zahájení srazu
 • Cca od 19:00  - Večerní grilování; Rozprava o návrzích, změnách a dalším dění Autoklubudacia;  Doladění programu na další den (návrhy na společný výlet a spanilou jízdu)

 

S O B O T A

 • 8:30 až 9:30 - Snídaně. Případné příjezdy ostatních účastníků. Definitivní určení následujícího programu
 • 9:30 až cca 12:30 -  Dětské dovádění, hry a soutěže pro malé i větší dětské účastníky
 • 12:30 až 13:45 - Oběd
 • 13: 45 - Hromadné focení
 • 14: 30 Spanilá jízda spojená se společným výlet
 • Pozdní odpoledne: Postupný návrat účastníků; Volná zábava, rozprava, výměna zkušeností a zážitků; Příprava ohně na večer
 • 19:00 Vyhlášení výsledků dětských soutěží
 • Cca od 20:00 Volná zábava, hudba, oheň, ženy, alkohol, zpěv a jiné neřesti noci :-)

 

N E D Ě L E

 • Ráno, jak kdo vstane po náročné noci :-)
 • 8:30 - Snídaně
 • Dopoledne -  oficiální ukončení akce, volná zábava, odjezd účastníků domů...
  konec srazu - opuštění kempu nejpozději do 14. hod.!!!
 • Eventuelně další společné počiny podle zájmu, dohody a situace

 

Změna programu vyhrazena. Časy jsou prozatím přibližné.

 
     
     
  01-06-2009  
 
 • Na sobotní večer jsou k ohni zajištěny špekáčky (vč. chleba a hořčice). Páteční večer se bude odehrávat v režii vlastních zásob… takže kdo si co přiveze, to si také sní :-)))
 
 
 • Ještě se dovolíme zmínit o pátečním příjezdu Vás všech… který je možný již od cca 10. hodiny dopolední.
 
     
     
  Ceny za ubytování za jednu noc:  
     
 

 

Poplatek za jednu noc:

5., 6.a 9.měsíc

 1

Dvoulůžková chatka (CH3, CH3A)

280

 17

Třílůžková chatka (CH3, CH3A)

390

 10

Čtyřlůžková chatka CH4

500

10 buňku B4, Atypická chatka
500

 2

Chatku typu LUX (možno objednat pouze na celý víkend pá-ne)

900

 

 

 

 

Pokoj 2-lůžkový P2 

280

8

Pokoj 3-lůžkový P3 

390

3

Pokoj 4-lůžkový P4 

500

1

Apartmán 2-lůžkový PA (možno objednat pouze na celý víkend pá-ne)

500

 

 

 

 

Rekreační popl.18-70 roků za 1 osobu

13

 

Jednorázový poplatek za povlečení pro 1 osobu

50

 

Osobní automobil 

45

 

Drobné domácí zvíře (pes, kočka ...)

30

 
     
 

Zájemce a účastníky na tomto srazu, kteří nebudou nocovat ve vlastních karavanech či stanech a zvážili účast na tomto srazu prosíme o závaznou rezervaci, a to nejpozději do 15.05.2009, kdy se přihlášky na sraz uzavírají.

20-05-2009: Přestože hlavní vlna přihlášek byla ukončena, je i nadále možno se na sraz přihlásit a rezervovat si ubytování!!!!!

 
     
  Ve své přihlášce uveďte:  
  Jméno (nejlépe svůj nick-přezdívku, pod kterou vystupujete na fóru či v klubu)
Typ chaty
Počet osob: dospělých + u dětí uveďte věk
V případě domácího mazlíka uveďte počet
Délku pobytu (pá-ne, so-ne)
Model vozu
 
     
  Přihlášení můžete provést zde v tomto vláknu fóra, prostřednictvím emailu daciasraz@loganland.cz, prostřednictvím stránek a Arény Loganlandu. Samotná rezervace chaty nebo pokoje bude spojena s úhradou ubytování a dalších poplatků s tím spojených, tak jak je uvedeno v přehledu cen.  
     
 

Po objednání chaty a nahlášení uvedených údajů Vám bude zpětně zasláno potvrzení, obsahující jednak předběžné potvrzení chaty (v případě vyčerpání kapacity budete neprodleně informováni), částku k úhradě a bude Vám sdělen variabilní symbol pro platbu a číslo účtu, na který částku poukázat. Na úhradu příslušné částky budete mít 10 dní od zaslání potvrzení. Po připsání částky na účet Vám bude rezervace potvrzena a totéž se projeví i v přehledu rezervací a obsazenosti, který bude všem přístupnýa bude každý den (večer) pravidelně aktualizován!! V případě, že nedojde k úhradě poplatku spojeného s rezervací, chata bude uvolněna dalším zájemcům.

 
     
  V případě dalších dotazů spojených s rezervacemi a děním, stejně jako nápady a návrhy okolo srazu směřujte na mail daciasraz@loganland.cz. Co bude možné zjistit, zjistíme a dáme Vám vědět :-)  
     
  PŘEHLED PŘIHLÁŠEK A REZERVACÍ  
     
 

 

 

 

 

 

         
  Typ zařízení
Jméno
Počet osob
Přihláška / rezervace kdy
         

1

CHATA DVOULŮŽKOVÁ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

Klasik2

2+ miminko

11-01-2009 / REZERVACE 14-01

2

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

Jarda Jaroš (hasici)

2+1

30-01-2009 / REZERVACE 03-02

3

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

petrm

2

31-01-2009 / REZERVACE 05-02

4

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

Kapr

1+2+kocour

31-01-2009 / REZERVACE 09-02

5

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

Sebránek

2

27-02-2009 / REZERVACE 06-03

6

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

Mirek Friedl

2

25-03-2009 / REZERVACE 31-03

7

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

Ovar67

2+1

10-01-2009 / REZERVACE 12-01

8

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

Bruky

2+1

10-05-2009 / REZERVACE 14-05

9

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

 

 

 

10

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

 

 

 

11

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

 

 

 

12

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

 

 

 

13

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

 

 

 

14

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

 

 

 

15 CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ      
16 CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ      

17

CHATA TŘÍLŮŽKOVÁ

 

 

 

 
     
 
1 CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ Checht+Kosťa
2+1
10-01-2009 / REZERVACE 10-01

2

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Harpy

3+1

10-01-2009 / REZERVACE 10-01

3

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

jarda.svejda

2+2

10-01-2009 / REZERVACE 12-01

4

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Hantronix

2+1

11-01-2009 / REZERVACE 15-01

5

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Martin297

3+2

13-01-2009 / REZERVACE 19-01

6

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Karlos

2+2

15-01-2009 / REZERVACE 27-01

7

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Budvárci

2+2

01-03-2009 / REZERVACE 12-03

8

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Radek F

2+2

04-03-2009 / REZERVACE 17-03

9

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Přikryl Jarda

2+3

11-05-2009 / REZERVACE 20-05

10

CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ

Miloš Konečný

4

06-06-2009 BLOKACE CHATY **

 
     
 

1

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

2

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

3

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

4

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

5

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

6

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

7

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

8

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

9

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

10

BUŃKY/ATYPICKÉ CHATY

 

 

 

 

 

 

 

 

1

CHATA LUX

Broďáci

2+3

10-01-2009 / REZERVACE 14-01

2

CHATA LUX

Hallda

2+3

10-01-2009 / REZERVACE 14-01

 
     
 

1

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

Hujer

2+1

10-01-2009 / REZERVACE 15-01

2

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

Břéťa (Hujer)

2

15-01-2009 /REZERVACE 27-01

3

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

Květoš (Hujer)

2

20-01-2009 / REZERVACE 27-01

4

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

Pavel (Hujer)

2

20-01-2009 / REZERVACE 27-01

5

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

Iveta Doušová

2

12-04-2009 / REZERVACE 16-04

6

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

Čabaj *

2+1+ mimi

23-04-2009 / REZERVACE 28-04

7

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

Lubobek *

2

25-04-2009 / REZERVACE 05-05

8

POKOJ TŘÍLŮŽKOVÝ

     

 

 

 

 

 

1

POKOJ ČTYŘLŮŽKOVÝ

RomanLogan*

3+2+ mimi

18-04-2009 / REZERVACE 26-04

2

POKOJ ČTYŘLŮŽKOVÝ

 

 

 

3

POKOJ ČTYŘLŮŽKOVÝ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

APARTM. DVOULŮŽKOVÝ

MrPedro

2+ miminko

10-01-2009 / REZERVACE 26-01

 
     
  Poznámka: * - účastník pouze So-Ne; ** - BLOKACE CHATY - účastník přihlášen po uzávěrce (těsně před srazem) bez úhrady ubytování (úhrada při příjezdu)  
     
     
  Dále přihlášení účastníci - nocující ve vlastních přístřešcích:  
     
  10-01-2009 Wáclaf - 1 - ZRUŠIL 10-06-2009  
  11-01-2009 Tom - 2+3 + kamarád  
  11-01-2009 Rorys - 2  
  14-01-2009 Lišák - 2+2  
  15-01-2009 Espero - 2+3 + 2 psi - ZRUŠIL 10-06-2009  
  15-01-2009 ada4me - 1 + 2 psi  
  16-01-2009 adamgold - 1  
  19-01-2009 Houďáci - 2  
  27-01-2009 lova - 2  
  12-03-2009 Bubák - 2  
  26-04-2009 Fery - 2  
  31-05-2009 Pepino - 2  
  10-06-2009 Milan a Dája 2+2  
     
 
Aktualizováno 10-06-2009 21:10