SRAZ   3.12. - 5.12. 2010
 
     
 
CHALUPA U ČERNÉ PODKOVY
 
     
  Jak se říká.... Pachatel se vrací na místo činu, a toto platí pro tento sraz i pro nás. Rozhodli jsme se totiž jíž po několikáte, vrátit se na jedno z našich oblíbených místeček, a to do Rokytnice na Jizerou a pro tentokrát doufat, že si užijeme na počátku prosince i trochu toho sněhu a nejen tu předvánoční atmosféru. Takže huráááá do Krkonoš....  
     
  Krkonoše... nejvyšší české hory i jejich podhůří jsou jedinečné svou polohou, svou historií a přírodou. Nejvyšší partie hor pokryté tundrou připomínají spíše krajiny Arktidy vzdálené odsud tisíce kilometrů. Níže na svazích hor najdete smrkové a bukové lesy a na loukách rozeseté horské chalupy. V údolích pak kouzelné potoky a řeky a kolem nich rušná i klidná horská střediska.  
     
  Rokytnice nad Jizerou je svou polohou jedním z významných měst západních Krkonoš, obklopená ze všech stran kopci, údolí řeky Jizery, Huťského a Černého potoka a potoka Rokytnice. A právě toto malebné městečko nám poskytne své útočiště pro letošní mikulášsko-vánoční srazík.  
     
  Samotná chaloupka nabízí ubytování pro celkem 22 lidiček, rozdělené do šesti účelově zařízených pokojů – každý pokoj vlastní WC a sprchový kout.  
     
  Další informace a obrázkové přiblížení objektu, vnitřních prostor i okolí naleznete přímo na stránkách chaloupky.  
     
  Cena dospělé osoby je 300,- Kč/ noc  
  Cena pro děti do 10 let je 200,- Kč/ noc  
     
  Zájemce prosíme, aby nám svou účast potvrdili nejpozději do 11.11.2010, a to buď na stránkách ARÉNY nebo prostřednictví loganland@loganland.cz nebo přímo přes kontaktní formulář.  
     
  V rezervaci uveďte:

Své jméno či přezdívku
Počet osob dospělých a děti (u dětí prosíme uvést věk)

 
     
  Prosíme o nahlášení i těch účastníků, kteří nebudou nárokovat ubytování a na sraz přijedou pobýt třeba jen na kukandu či pár hodin…  
     
  Zájem o tento sraz již projevili: (zájemci budou postupně doplňováni, tak jak se budou přihlašovat)  
     
  3 lůžkový pokoj - Chechtalka - 2  
  3 lůžkový pokoj - Kosťa Kostič - 2  
  3 lůžkový pokoj - Klasik - 2+1  
  4 lůžkový pokoj - Fefe 3+1 (so-ne)  
  4 lůžkový pokoj -  
  5 lůžkový pokoj - Harpy  
     
     
     
 
Aktualizováno 28s-09-2010