1

(0 odpovědí, posláno do Blešárna)

Protože nám náš potěr vyrostl natolik, že již nepotřebujeme vozidla a nosidla s ručním pohonem, je zde nabídka pro rozvíjející se rodiny loganistů, sanderistů, stepwayistů a podobných Dacia istů.:

Prodám

* kočárek TACO - trojkombinace ve vínové barvě                                                               cena 2 000,- Kč
* Kočárek golfáč v barvě šedé s oranžovou                                                                        cena     850,- Kč
* Přenosnou sedačku lehačku do auta (vajíčko) pro nejmenší miminka v barvě modré      cena    650,- Kč

Pozor sleva, pokud někdo odkoupí vše dohromady najednou  pak celková cena bude pouhých trapných 3 000,- Kč.
Důležité: Všechny uvedené věcičky jsou zvyklé jezdit v Dacii Logan, takže se jim u Vás bude líbit.

Vše ve velmi dobrém stavu po 1 dítěti. Odpovědí prosím na tomto vlkákénku, neboť se mi, mršky, zjeví .

2

(5 odpovědí, posláno do Logan)

Já souhlasím, budu mít nějakých 17 tisíc a objevuje se mi to taky a trochu mám dojem, že i jednička jde nějak tvrději. Při 20 tisícovém servisu nechám na záruku porichtovat domeček od řazení.

3

(16 odpovědí, posláno do Srážení)

Tak jsem si zamluvil na srazík nakonec čtyřlůžkovou chatku v ATC Jesenice, měla by prý být v sousedství ostatních daciaistů. Jestli se svět nezboří, dorazíme v pátek k večeru i se psy obecnými a vydržíme až do neděle. Dávám návrh na hromadný výlet do nedalekého města Úterý, aby děti mohly v pondělí vykládat ve škole, že v sobotu byly v Úterý a v tom Úterý že vydržely až do neděle.