1

Téma: MIKULÁŠSKO-VÁNOČNÍ SRAZ 5. - 7.12. 2008 - CHATA U MYŠÁKA

Za tímto dalším tak trochu netradičním srazíkem jsme se rozhodli vyrazit do pohádkové krajiny Lužických hor.

My se rozhodli první prosincový víkend zakotvit v jedné typicky horské vesnici s chalupami roztroušenými po horských loukách a pobýt v Chatě u Myšáka, která se nachází v Horní Světlé na úpatí nejvyšší hory Luž a pojmout ono setkání tak trochu nevšedně, jak už určitě napověděl samotný úvod srazu.

Ano, kdo už v tuhle chvíli tuší, že sraz se bude odehrávat v duchu Mikuláše a blížících se Vánoc není daleko od pravdy…  Zrodila se myšlenka pro naše nejmenší  Loganlanďáčata uspořádat Mikulášský večer, do kterého se rozhodla zapojit odrostlejší omladina srazů a dospěláci tuto myšlenku pak dokreslili „parodií“ Vánoc, alespoň částečně se zvyky, které k těmto svátkům patří (co konkrétně bude na každém, popř. pak na dohodě účastníků). Takže tak trochu nevšední, bláznivý srazík :-)

Zvolená chata disponuje celkem 29 lůžky v celkem 6 víceúčelových pokojích se společnými sociálními zařízeními - celkem 3 umývárny: 2 x velká umývárna (2 sprchové kouty, 2 umyvadla a záchod), 1 x malá umývárna na ruce - 2 x umyvadlo, 2 x záchod.

V chatě je k dispozici kompletně vybavená kuchyň, společenská místnost s TV a videem, která slouží zároveň jako jídelna. V suterénu je místnost na uskladnění lyží a dalších věcí.

Bližší informace o tomto plánovaném srazu jsou k dispozici na webových stránkách LOGANLANDU v sekci aktuální akce.

Zájemce prosíme, aby nám svou závaznou účast potvrdili nejpozději do 30.10.2008, buďto zde na fóru nebo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich webovkách.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

2

Re: MIKULÁŠSKO-VÁNOČNÍ SRAZ 5. - 7.12. 2008 - CHATA U MYŠÁKA

ahoj tak mi ještě nevíme ,ale již jsme začali dělat z papíru autíčka na stromeček ,stáhnul jsem je od hantronixe,škoda že tam jsou jen logani,skořápky na lodičky taky máme
a chtěl bych se zeptat jak to bude probíhat jak na mikuláše tak pak i na sobotní večer ,protože jak jste o tom mluvili tak jsem tomu nevěnoval moc pozornost
do týdne se dozvím jaký je plán prací a pak dám vědět zatím ahoj
švejdovi

3

Re: MIKULÁŠSKO-VÁNOČNÍ SRAZ 5. - 7.12. 2008 - CHATA U MYŠÁKA

Ahojka Jardo, tak myšlenky na autíčka máme naprosto stejné... taky jsem stahovala, ale budu se je pokoušet zvětšovat, protože tohle prdítko mrňavý já lepit nebudu smile Průběh jak Mikuláše tak druhého vánočního dne zajímá i mě samotnou smile:):)... Holky tam něco řešily, ale já ještě to chce určitě doladit... Tak se neboj, jakmile to dáme dohromady, určitě dáme vědět. Budu se muset s holkama spojit....

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

4

Re: MIKULÁŠSKO-VÁNOČNÍ SRAZ 5. - 7.12. 2008 - CHATA U MYŠÁKA

já lepim velká auta a ty malí jsem zatím nechal Věrce ,škoda že tam není moje solenza (min. bude 10 kusů),taky jsem koukal na chatu mi to máme jen kousek ,tak že kdybych musel v sobotu do práce , tak by jsme přijeli alespon na mikuláše,ale je to ještě daleko ,uvidím co si šéf vymyslí