1

Téma: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

4. REPUBLIKOVÝ SRAZ DACIA
18. – 20.6. 2010
AUTOKEMP U LETADLA
http://www.autocamp.estranky.cz/


Do propagace srazu se zapojila přímo i Dacia. Pozvánka na sraz je uveřejněna na jejich oficiálním webu - http://dacia.cz/objevte-dacii/sraz-autoklubu-dacia/ Děkujeme!!


A je to opět tady :-))) Již pár týdnů nám chodí maily, zprávy a telefonáty, jestli bude i letos zase ten velký sraz nebo nějaká podobná akce. Někteří z Vás již vědí, znají odpověď. A dnes se ji dozvíte vy všichni!! ANO!! I letos se uskuteční tradiční setkání majitelů a příznivců Dacií. Bude tak trochu stejné, ale současně jiné. A v čem? Sraz se letos uskuteční čistě v režii Loganlandu, tzn. bez jakékoli účasti autoklubudacia.cz, což především znamená pro nás všechny to, že bez jakékoli finanční podpory tohoto klubu, který loni alespoň částečně pokryl náklady na organizaci, zejména tedy soutěžní klání dětských ratolestí, jejich odměny a všechny organizační náklady jsou tedy na nás všech. Je zde na místě uvést, že se budeme snažit držet organizační náklady na minimu, stejně jako loni, a přitom z nich vytěžit maximum ku spokojenosti všech.

A co to tedy pro nás všechny znamená? Předpokládáme, že přáním nás všech je, aby si sraz našich plechových miláčků užili všichni, tedy děti od nejmenších po ty větší, včetně nás dospělých. Stejně jako loni budou pro děti připraveny soutěže a ke každému soutěžnímu zápolení patří i odměny. Po celém dnu pak určitě přijde vhod i krásně voňavý a opečený buřtík a společné posezení u ohně. Z těchto důvodů se proto zavádí účastnický poplatek za každého účastníka srazu, a to ve výši 30,- Kč na hlavu a 50,- Kč auto. Tyto finanční prostředky budou použity na organizační zajištění celého srazu, přípravu a ceny pro děti a buřtíky k sobotnímu táboráku. Samozřejmě pokud má někdo nějaké možnosti a chce se nějakým způsobem podílet na organizačním zajištění této akce, je vítán a vděční mu budou jistě všichni zúčastnění. Je jen nás všech jaký si to uděláme, takový ten sraz budeme mít. A my věříme, že i tento letošní sraz ve Vás zanechá příjemné a pozitivní odezvy. Toliko málo povinných informaci organizačního charakteru a teď zpátky k tomu příjemnému :-)

Říká se, že pachatel se vrací na místo činu… stejného rčení jsme se rozhodli, v případě dalšího celorepublikového srazu, držet i my. Důvodů je mnoho a každý na to může mít jiný pohled, jiný názor a vidět to jinak. My se však snažíme opět upřednostnit dostupnost z jakéhokoli koutu, aby nedocházelo k extrémům a tím i umožnit účast co možná největšímu počtu zájemců. Proto jsme opakovaně zvolili stejné místo jako loni (svým způsobem to takto praktikují i jiné kluby). Dalšími důvody, které nás k tomuto rozhodnutí vedly, byly ohlasy Vás účastníků, možnosti kempu, ale i vstřícnosti provozovatele kempu.

Letošní, v pořadí již 5. SRAZ, se tedy opět odehraje v krajině starobylých strážišť, tajuplných lesních hvozdů, stříbrných říček a kamenitých potůčků… krajině protkané pavučinami cest a pěšin, propojující malebná sídla a osady… v lokalitě chráněné krajinné oblasti Železných hor a blízkosti věhlasně známé Sečské přehrady, na jejíž skalnatých bocích se nacházejí zříceny hradů Vidštejn a Oheb. Naši motoroví mazlíci nás doprovodí do AUTOKEMPU U LETADLA , jež se nám stane třetího červnového víkendu základnou pro toto významné setkání.


DALŠÍ INFORMACE KE SRAZU

09-02-2010 Na sobotní odpoledne je pro všechny účastníky přichystáno překvapení v podobě návštěvy pana Petra Mazáče, Brand Managera Dacia, který nám přiveze představit a ukázat zbrusu novou Dacii DUSTER... Takže se máme všichni na co těšit!!!!
http://www.loganland.cz/AKTUALNI_AKCE/d1.png


28-04-2010 Sobotní podvečer se přeneseme na černý kontinent. Zavítá mezi nás občanské sdružení Shinebean s multimediální prezentací o Keni a své činnosti a také nám přivezou představit hračku a hru Kiumbové, pocházející z Afriky (více v Srdíčkově na Loganlandu). Záměrem projektu Kiumbové - Tajuplný balík z Afriky je umožnit keňským řemeslníkům vydělat si peníze na živobytí pro sebe a své rodiny, a zároveň povzbudit jejich vlastní snahu a aktivitu tím, že jim ukážeme, že hranice jejich vesnice pro ně nejsou limitující. Že se svými výrobky se mohou uplatnit i na tak vzdálených a náročných trzích jako je ten evropský.


Stejně jako loni, i letos máme celý kemp jen pro sebe. To platí i v případě restaurace, která bude sloužit i jako případná základna, kdyby se nás chystalo vypéct počasí :-). Takže po celý víkend nám bude k dispozici restaurace, která otevře své brány v pátek okolo 14 hodiny a uzavře je v neděli cca okolo 12 hodiny.

Samozřejmostí je stravování. Zájemci budou moci využít možnosti snídaní formou švédských stolů, které se budou podávat v sobotu i neděli cca od 8:30 za cenu okolo 55,- Kč/osoba. Každý proto popřemýšlejte, při příjezdu Vás bude očekávat otázka, zda budete mít zájem o snídaně. Nabídka obědů a večeří bude právě aktuálního menu.


PROGRAM SRAZU

P Á T E K
•    Od cca 12. hod - Postupný příjezd účastníků, ubytování, seznamování se s ostatními účastníky
•    18:00 - Oficiální zahájení srazu – přivítání a organizační seznámení s programem - jeho nastínění a možnost event. změn, návrhů apod.)
•    Cca od 19:00  - Večerní grilování + posezení v restauraci; Rozprava;  Doladění programu na další den (návrhy na společný výlet a spanilou jízdu); Příprava formalit pro sobotní den

S O B O T A
•    8:00 až 9:30 - Snídaně. Případné příjezdy ostatních účastníků. Definitivní určení následujícího programu
•    9:30 až cca 12:00 -  Dětské dovádění, hry a soutěže pro malé i větší dětské účastníky
•    12:00 až 13:30 - Oběd
•    13:30 až 14:00 - Příprava na focení (najetí aut)
•    14:00 Prezentace nového modelu Dacia Duster (součástí bude i společné focení)
•    Odpoledne: Spanilá jízda spojená se společným výletem, výlet či procházka po okolí… volná zábava, výměna zkušeností a zážitků, příprava večerního programu (okruh spanilky, výlet a organizace okolo bude předmětem diskuse na samotném srazu)
•    17:00 až 18:00 – Shinebean a Kiumbové – představení činnosti, multimediální prezentace hračky a hry pocházející z Afriky (více v Srdíčkově na Loganlandu)

•    19:00  - Vyhlášení výsledků dětských soutěží
•    Cca od 20:00 Večerní tetelení - volná zábava, hudba, oheň, ženy, alkohol, zpěv a jiné neřesti noci :-) Program bude pokračovat, dokud budeme stát na nohou :-)

N E D Ě L E
•    Ráno, jak kdo vstane po náročné noci :-)  Od 8:30 - Snídaně
•    Dopoledne -  střízlivění, dávání se do pořádku :-)
•    SMUTNÉ LOUČENÍ - Postupné uvolnění kempu, úklid a podobně. Pro zájemce procházka po okolí či návštěv kulturních či přírodních zajímavosti v okolí
•    Opuštění kempu nejpozději do 14. hod.!!!

Změna programu vyhrazena. Časy jsou prozatím přibližné.

*****************************

K dispozici je nám pro tento počin plocha cca 45000m2 areálu autokempu, který je z větší části oplocen a nabízí různé možnosti ubytování pod pevnou střechou o kapacitě více 130 lůžek. Samozřejmostí je možnost ubytování i ve vlastních karavanech či stanech i možnost vzít s sebou čtyřnohé miláčky. Samotný areál autokempu nabízí kromě sociálního zařízení a ohniště i dvě kuchyňky se sporáky pro případné vaření a řadu venkovních herních prostor (více údajů o kempu i vybavenosti naleznete přímo na stránkách kempu).

Jelikož si chceme všichni tento sraz i víkend užít co nejlépe, je potřeba předem zajistit ubytování, a to zejména v nabízených chatách a ubytovně, aby samotný sraz i příjezdy jednotlivých posádek byly co nejméně komplikované a nevznikali pak případné komplikace při ubytování.

V kempu si můžete vybrat z několika typů chatek s různou kapacitou a vybaveností. Chatky jsou vesměs dřevěné a všechny jsou vybaveny přívodem el. energie, základním nábytkem a lůžkovinami. Příslušenství (WC a umývárny se sprchami) je pro všechny chatky společné (kromě chatek typu LUX) v centrálním zařízení. Parkování je možné přímo u chatek. Dále pak máte možnost využít pokojů na ubytovně.

Jednoduché popisy jednotlivých typů chatek a ubytovny: (detailní popis vč. vyobrazení je přímo na stránkách)

Chatky typu CH3 a CH3A Třílůžkové (možno využít i jako dvoulůžkové)
Tyto chatky tvoří základní standard ubytování v našem kempu. Vybaveny jsou vyjma lůžek, nábytkem a lednicí (vybavení by mělo být dle slov majitele u obou typů sjednoceno)

Chatky typu CH4 Čtyřlůžkové
Kromě základního vybavení mají lednici a jsou umístěny na travnaté ploše v řadě vedle recepce.

Buňky B4 Čtyřlůžkové
Vybavení: dvě samostatná lůžka (uspořádána jako dvoulůžko) a palanda, skříně, sedací nábytek a stůl a dále lednice, el. dvouvařič, kuchyňská linka, základní nádobí (možnost vaření).

Atypické chatky Čtyřlůžkové
Jedná se většinou o dvojbuňky se společnou verandou. Většinou jsou chatky kromě základního vybavení vybaveny kuchyňskou linkou se základním nádobím, el. vařičem a lednicí, vaření je možné.

Chatky typu LUX Čtyřlůžkové (rezervace možná poue pro celý víkend)
Luxusně vybaveny:nábytek, vlastní přívod elektriky, vlastním přívodem vody a kanalizací, vlastním WC a umývárnou (sprcha) s teplou vodou, kuchyňskou linkou se základním nádobím (možnost vaření), barevnou TV, přímotopnými radiátory. Jsou umístěny poněkud stranou přímo u lesa a poskytují tak plné soukromí k nerušené rekreaci.

Pokoje a apartmán
Pokoje jsou vybaveny třemi postelemi s lůžkovinami, skříní na svršky, poličkami, křesly, židlí a stolkem a mycím koutem s umývadlem a studenou i teplou vodou (z místního ohřívače). Na chodbě ubytovny jsou společné chladničky pro uložení potravin. Přímo na patře ubytovny jsou pak společné WC, umývárny a sprchy zvlášť pro muže a ženy. Pokoje třílůžkové lze využít i jako dvoulůžkové.

Apartmán (rezervace možná poue na celý víkend) je oproti ostatním pokojům v ubytovně nadstandardně vybaven. Je vybaven dvoulůžkem s lůžkovinami, nábytkovou stěnou, stolkem s křesly, lednicí, kuchyňskou linkou s dřezem a přívodem vody, základním nádobím, plynovým sporákem, malou barevnou TV,  vlastní umývárnou s WC a sprchovým koutem.

Poplatek za ubytovačí zařízení a noc
Dvoulůžková chatka (CH3, CH3A)     280,- Kč
Třílůžková chatka (CH3, CH3A)     390,- Kč
Čtyřlůžková chatka CH4, buňku B4, Atypická chatka     500,- Kč
Chatku typu LUX (možno pouze na celý víkend pá-ne)     900,- Kč   
Pokoj 2-lůžkový P2     280,- Kč
Pokoj 3-lůžkový P3     390,- Kč
Pokoj 4-lůžkový P4     500,- Kč
Apartmán 2-lůžkový PA (možno pouze na celý víkend pá-ne)     500,- Kč

Další poplatky spojené s ubytováním:   
Rekreační popl.18-70 roků za 1 osobu a noc     13,- Kč
Jednorázový poplatek za povlečení pro 1 osobu      50,- Kč
Osobní automobil za jednu noc     45,- Kč
Drobné domácí zvíře (pes, kočka ...) za jednu noc     30,- Kč

Zájemce a účastníky na tomto srazu, kteří nebudou nocovat ve vlastních karavanech či stanech a zvážili účast na tomto srazu prosíme o závaznou rezervaci, a to nejpozději do 25.05.2009, kdy se přihlášky na sraz uzavírají.

25-05-2010: K DNEŠNÍMU DNI EVIDUJEME 120 PŘIHLÁŠENÍCH ÚČASTNÍKŮ  big_smile
SOUČASNĚ PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE JEŠTĚ NEROZHODLI, MÁME DOBROU ZPRÁVU!! PRODLUŽUJEME TERMÍN PRO PŘIHLÁŠENÍ DO 10.06.2010, TAKŽE I NADÁLE PŘIJÍMÁME REZERVACE UBYTOVÁNÍ!!!!

Ve své přihlášce uveďte:
Jméno (svůj nick-přezdívku, pod kterou vystupujete na fóru či v klubu, která současně bude korespondovat se jmenovkou)
Typ chaty
Počet osob: dospělých + u dětí uveďte věk a celé jméno (pro přípravu souteží a následné vyhodnocení)V případě domácího mazlíka uveďte počet
Délku pobytu (pá-ne, so-ne)
Model vozu

Přihlášení můžete provést zde v tomto vláknu fóra, prostřednictvím emailu daciasraz@loganland.cz, stránek LOGANLANDU a prostřednictví fóra AK Dacia .

Samotná rezervace chaty bude spojena s úhradou ubytování a dalších poplatků s tím spojených, tak jak je uvedeno v přehledu cen.

Po objednání chaty a nahlášení uvedených údajů Vám bude zpětně zasláno potvrzení, obsahující jednak předběžné potvrzení chaty (v případě vyčerpání kapacity budete neprodleně informováni), částku k úhradě a bude Vám sdělen variabilní symbol pro platbu a číslo účtu, na který částku poukázat. Na úhradu příslušné částky budete mít 10 dní od zaslání potvrzení. Po připsání částky na účet Vám bude rezervace potvrzena a totéž se projeví i v přehledu rezervací a obsazenosti, který bude všem přístupný, jednak zde a dále pak na stránkách LOGANLANDU a bude pravidelně (každý den večer) aktualizován!! V případě, že nedojde k úhradě poplatku spojeného s rezervací, chata bude uvolněna dalším zájemcům.

V případě dalších dotazů spojených s rezervacemi a děním, stejně jako nápady a návrhy okolo srazu směřujte na mail daciasraz@loganland.cz. Co bude možné zjistit, zjistíme a dáme Vám vědět :-)


PŘEHLED PŘIHLÁŠEK A REZERVACÍ JE UVEDEN NA STRÁNKÁCH LOGANLANDU A FÓRU AK DACIA.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

2

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

HARPY
CH4
4 Dospělý
Pá - Ne
Logan

3

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Také se hlásím do 4lůžkové chaty v počtu 2x dospělý + 2x děti. Jo a Logana beru sebou. Zdržíme se a poklábosíme od pátku do neděle.

Předvoj Dustera http://www.karlostreti.wz.cz/Fotoalba/filip/thn00019.jpg

4

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Karlos napsal:

Také se hlásím do 4lůžkové chaty v počtu 2x dospělý + 2x děti. Jo a Logana beru sebou. Zdržíme se a poklábosíme od pátku do neděle.


Ahoj Karlosíku, já taky jedu na sraz s rodinkou. A ten, kdo mě nezná, tak jsem ten vedle Petry big_smile

5

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Tak to skoro vypada, ze letos vynecham.
Opakovat sraz na tomtez miste, je to celkem skoda, ze clovek nepozna neco noveho, zajimaveho :'(

***********************************
http://www.logan-club.cz/images/lto.png

6

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Karlos napsal:

Také se hlásím do 4lůžkové chaty v počtu 2x dospělý + 2x děti. Jo a Logana beru sebou. Zdržíme se a poklábosíme od pátku do neděle.

smile Informace jsem Ti poslala na mail.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

7

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

MrPedro napsal:

Tak to skoro vypada, ze letos vynecham.
Opakovat sraz na tomtez miste, je to celkem skoda, ze clovek nepozna neco noveho, zajimaveho :'(

Ne každému se člověk trefí do noty a vkusu... názory se na toto budou určitě různit a my s tím počítáme. Letoš už těžko, ale příště přijít s tipem na sraz někdo jiný.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

8

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Čaute všichni. My se taky hlásíme:  Bruky,  Chata 3 lůžková, 2 dospělí - Miroslav a Lucie + 2 děti Deniska Bruknerová 3.5 roku a Vaneska Bruknerová 8 měsíců,  pá - ne, Dacia Logan MCV.

MCV 1,5dci šedá comete

9

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Bruky napsal:

Čaute všichni. My se taky hlásíme:  Bruky,  Chata 3 lůžková, 2 dospělí - Miroslav a Lucie + 2 děti Deniska Bruknerová 3.5 roku a Vaneska Bruknerová 8 měsíců,  pá - ne, Dacia Logan MCV.

Informace jsem Ti poslala na mailík!!

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

10

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Tak jsme se taky přihlásili  : jako loni čtyřlůžkový pokoj  Tři  ...........  dospělí
                                                                                        Tři ............ děti
Roman ,  Iveta , Jiřina ....naše babička
Jiřinka ...10 LET , Daniel ....4 roky ,Vašíček ..2 ročky
   pátek  a ž neděle
  DACIA  LOGAN MCV .......2 roky

11

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Zdravím.
Taky bych se přijel podívat.Asi na sobotu a možná na neděli.S objednávkou ubytování zatím váhám,protože nevím kolik nás přijede.

12

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Zdravím všechny, chci se zeptat je někde program srazu mám na mysli časovej rozvrh. Chtěl bych se na sraz podívat i s celou rodinou, ale jenom asi na jeden den asi v sobotu.

Dacia Logan MCV Arctica 1.6 16V stříbrná metalíza 10/2009.

13

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Jirka-panter napsal:

Zdravím.
Taky bych se přijel podívat.Asi na sobotu a možná na neděli.S objednávkou ubytování zatím váhám,protože nevím kolik nás přijede.

Tak místa je prozatím dostatek, takže v tom problém určitě nevidíme. Určitě doražte!!

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

14

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

libor napsal:

Zdravím všechny, chci se zeptat je někde program srazu mám na mysli časovej rozvrh. Chtěl bych se na sraz podívat i s celou rodinou, ale jenom asi na jeden den asi v sobotu.

Program zatím nikde neni, hlavní dnem srazu bude však opravdu sobota, kdy bude část dne věnována dětem, část prezentaci nového Dustera a ostatní se zatím dotváří...

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

15

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

To mi v podstatě stačí, díky za info. To znamená, že nás můžete čekat v sobotu (-:

Dacia Logan MCV Arctica 1.6 16V stříbrná metalíza 10/2009.

16

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

libor napsal:

To mi v podstatě stačí, díky za info. To znamená, že nás můžete čekat v sobotu (-:

Tak mi kdyžtak pak dej ještě vědět, jestli jen na kukandu nebo jestli i s něakým ubytováním nebo jak? Díky

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

17

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Přijedem jenom na kukačku bez ubytování .

Dacia Logan MCV Arctica 1.6 16V stříbrná metalíza 10/2009.

18

Re: 5. REPUBLIKOVÝ SRAZ 18.- 20.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Díky za zprávu!!

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg