1

Téma: SRAZ 22.5-24.5.2009 AUTOCAMP HRADEC

Přestože si s námi počasí zatím spíše jen pohrává a hraje si na schovávanou, tak se nám nezadržitelně blíží jaro. A to je znamení, abychom naše maličkosti alespoň trochu přiblížili klidné oáze přírody a mohli tak, po únavné zimě a nevlídném předjaří načerpat nové sily i energii. Pro letošní první jarní setkání v přírodě jsme zvolili rozkvetlé májové období a rozhodli se vyrazit do míst, která jsou mnohdy opomíjena i přesto, že mají co nabídnout…do krajiny, která je mnohými prameny označována jako Podkrušnohoří.

Do kraje mezi Krušnými a Doupovskými horami, kde vody Ohře opouštějí horské stráně a lemují zde hluboce zaříznutá údolí řeky mezi Nechranickou přehradou a královským městem Kadaň. Do místa, rozkládajícím se na plošině nad Želinským meandrem řeky Ohře… do Autocampu Hradec.

Autocamp Hradec se nachází asi 6 km od historického královského města Kadaně směrem na Žatec nedaleko řeky Ohře a velkého sportovního rybníku. Rekreační zařízení nabízí ubytování pro karavany a stany s využitím elektrické přípojky a 18 čtyřlůžkových chatiček.

K vybavení campu patří sociální zařízení, sprchy, zahradní zastřešená restaurace s možností stravování, kiosk s občerstvením a potravinami, kde je možno denně nakoupit čerstvé pečivo. Součástí areálu je přírodní koupaliště se skluzavkami, lanovkou do vody a skákadlem, sportovní hřiště (nohejbal, volejbal, tenis), stolní tenis a dětské atrakce (pískoviště, kolotoče, houpačky a dětský koutek).

Pro tuto chvíli jsme s ohledem na zkušenosti z předchozích srazů v kempu předrezervovali 7 čtyřlůžkových chatek (označovaných na stránkách kempu jako lepší). Vybavení těchto chatek je následující: 4 postele, pokrývky, polštáře, 1x stůl, 4 židle, elektřina, skřín, stolek jednoplotýnkový vařič, pitná voda, průtokový ohřívač, lednice. Samozřejmě je možnost počet chatek rozšířit, pokud to obsazenost obsazenost kempu bude dovolovat.

Bližší informace o tomto naplánovaném srazu jsou k dispozici na webových stránkách LOGANLANDU v sekci Aktuální akce.

Zájemce prosíme, aby nám svou závaznou účast potvrdili nejpozději do 29.03.2009, buďto zde na fóru nebo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich webovkách.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg