1

Téma: SRAZ 3.7. - 6.7. 2009 - MAXOVA BOUDA

Po úspěšném loňském prázdninovém setkání jsme se rozhodli i letos uspořádat prázdninový sraz, kdy jsme z mnoha důvodů zvolili opět, pro toto období, netradiční způsob a vybrali jsme chaloupku, která nás nebude nikterak omezovat a nabídne nám jak vnitřní, tak venkovní prostředí přímo v samotném srdci jednoho z nejmenších českých pohoří -  Jizerských hor, které si zachovaly vzhled severských lesů, získaly své nezapomenutelné kouzlo díky velkému množství potoků, říček a přehrad, ale také pro velké množství žulových skal.

Pro tento červencový prodloužený víkend jsme zvolili malebnou obec Josefův Důl se sklářskou tradicí, obklopenou smrkovými lesy a rozkládající se na břehu říčky Kamenice. Malebná obec, které dominuje přírodní rezervace Jedlový Důl s vodopády Jedlová a dále pak Josefodolská přehrada, nám propůjčí své kouzlo první prázdninový víkend, který strávíme v chalupě Maxova Bouda.

Chalupa disponuje kapacitou  23 lůžek v šesti pokojích. V domě je k dispozici plně vybavená kuchyně se dvěma sporáky, mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a veškerým potřebným nádobím. Jídelna je stylově zařízena a lze ji zároveň využít jako společenskou místnost.

Na zahradě u domu je ohniště, gril a travička na  opalování :-) V těsné blízkosti chalupy protéká řeka Kamenice.

Bližší informace o tomto naplánovaném srazu jsou k dispozici na webových stránkách LOGANLANDU v sekci Aktuální akce.

Zájemce prosíme, aby nám svou závaznou účast potvrdili nejpozději do 31.05.2009, buďto zde na fóru nebo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich webovkách.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

2

Re: SRAZ 3.7. - 6.7. 2009 - MAXOVA BOUDA

V tento termín jsme bohužel na dovolené. Budem s loganem brázdit pobřeží jezera v Itálii

Předvoj Dustera http://www.karlostreti.wz.cz/Fotoalba/filip/thn00019.jpg

3

Re: SRAZ 3.7. - 6.7. 2009 - MAXOVA BOUDA

Určitě to vyjde jiný sraz... rozhodně se budete  mít aky krásně.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg