1

Téma: SRAZ 10. - 12.9.2010 - Penzion u Bohouše

Pro letošní jubilejní srazík, kdy oslavíme již čtvrté narozeniny, jsme zvolili lokalitu, kterou jsme nějak opomíjeli. Zavítáme do krajiny, která je díky svým přírodním atraktivitám jednou z turisticky nevyhledávanější oblastí… Šumava není jen rozlehlé, dlouhé horské pásmo, které se táhne podél jihozápadní hranice Čech s Německem a Rakouskem, či největší tuzemský národní park s rašeliništi, ledovcovými jezery a zbytky pralesových porostů, ale také Pošumaví, krajina zvolna se zvedající ve vlnách až k nejvyšším vrcholkům.

Pro toto setkání se nám stane útočištěm penzion u Bohouše. Tato stylová šumavská chalupa se nachází v klidné části Šumavy pod lesem v malé vesničce Dolejší Krušec,  cca 1 km od hlavní silnice a nabízí ubytování ve čtyř a pěti lůžkových a sedmilůžkovém pokoji s kapacitou celkem 34 lůžek. K penzionu patří parkoviště,  volejbalové hřiště,  venkovní gril,  otevřené ohniště s posezením nebo posezení venku na terase s pergolou.

Bližší informace o tomto naplánovaném srazu jsou k dispozici na webových stránkách LOGANLANDU v sekci Aktuální akce.

Zájemce prosíme, aby nám svou závaznou účast potvrdili nejpozději do 15.08.2010, buďto zde na fóru nebo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich webovkách.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

2

Re: SRAZ 10. - 12.9.2010 - Penzion u Bohouše

Fe-Fe potvrzuje účast na srážení. 1 dospělí a 1 dítě od pátku do neděle.

Děkuji a zdraví Fe-Fe

3

Re: SRAZ 10. - 12.9.2010 - Penzion u Bohouše

jojojo pocitam s Vámi a moc se těším!!!!!!

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg