1

Téma: SRAZ 9.10. - 11.10. 2009 KYTLICE

Říká se, že podzim je nejkrásnějším obdobním z celého roku.. snad pro svou pestrost a rozmanitost barev. Pro toto podzimní setkání jsme proto zvolili oblast Lužických hor a rozhodli se zavítat do malebné vesničky, rozkládající se na horním toku říčky Kamenice, uprostřed lesů, na rozhraní Děčínska a Českolipska... do Kytlice a rekreačního střediska mého chlebodárce.

Chaloupka nabízí příjemné ubytování pro celkem 24 lidiček v různě velkých pokojích.

V přízemí se nachází společenská místnost (televize, společenské hry), kuchyň (dvě chladničky - další lednice se nachází ve druhém patře a přísluší ke čtyřlůžkovým pokojům, elektrický sporák + horkovzdušná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, toustovač, základní sady nádobí, k dispozici jsou utěrky a mycí prostředky na nádobí), lyžárna (úschovna lyžařského vybavení, zahradní nábytek - možno vynést ven na terasu, míč a síť na volejbal), vstupní hala (šatna a botník); každý návštěvník je povinen se zde přezout, sociální zařízení a sprchy. Pokoje se nachází v první a druhém patře.

U objektu je 6 parkovacích míst pro osobní automobily. Máme vyzkoušeno, že jsme se vešli i v osmi autech.

Bližší informace o tomto naplánovaném srazu jsou k dispozici na webových stránkách LOGANLANDU v sekci Aktuální akce.

Zájemce prosíme, aby nám svou závaznou účast potvrdili nejpozději do 25.09.2009, buďto zde na fóru nebo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich webovkách.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg