1

Téma: 4. REPUBLIKOVÝ SRAZ 12.-14.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

4. REPUBLIKOVÝ SRAZ DACIA
12. – 14.6. 2009
AUTOKEMP U LETADLA
http://www.autocamp.estranky.cz/


Již nějakou dobu se aktuálně hovoří a skloňuje pojem oficiální sraz autoklubudacia, avšak přímý velitel hrdinně mlčí, čas nám mezitím plyne a organizace volá po příslušných krocích, vedoucích ke zdárnému zajištění pro všechny účastníky tohoto tradičního republikového setkání.

Rozhodli jsme se proto po společné dohodě s Hujerem, který společně s Broďáky věnoval čas výběru místa, že se ujmeme organizace tohoto srazu.

Kdo na srazy jezdí pravidelně nebo alespoň očkem dění okolo sleduje, ví, že loňský sraz se uskutečnil na Moravě právě s ohledem na Dáciáky z této oblasti. Z mnoha důvodů, které byly již několikrát zmíněny, a proto je zde znovu nebudeme rozebírat, se letošní sraz posunul více do středu tak, aby podmínky měli všichni přibližně stejné a nedocházelo k větším extrémům.

Letošní, v pořadí již 4. SRAZ, se proto odehraje v krajině starobylých strážišť, tajuplných lesních hvozdů, stříbrných říček a kamenitých potůčků… krajině protkané pavučinami cest a pěšin, propojující malebná sídla a osady… v lokalitě chráněné krajinné oblasti Železných hor a blízkosti věhlasně známé Sečské přehrady, na jejíž skalnatých bocích se nacházejí zříceny hradů Vidštejn a Oheb. Naši motoroví mazlíci nás doprovodí do AUTOKEMPU U LETADLA , jež se nám stane druhého červnového víkendu základnou pro toto významné setkání.

K dispozici je nám pro tento počin plocha cca 45000m2 areálu autokempu, který je z větší části oplocen a nabízí různé možnosti ubytování pod pevnou střechou o kapacitě více 130 lůžek. Samozřejmostí je možnost ubytování i ve vlastních karavanech či stanech i možnost vzít s sebou čtyřnohé miláčky. Samotný areál autokempu nabízí kromě sociálního zařízení a ohniště i dvě kuchyňky se sporáky pro případné vaření a řadu venkovních herních prostor (více údajů o kempu i vybavenosti naleznete přímo na stránkách kempu).

Jelikož si chceme všichni tento sraz i víkend užít co nejlépe, je potřeba předem zajistit ubytování, a to zejména v nabízených chatách a ubytovně, aby samotný sraz i příjezdy jednotlivých posádek byly co nejméně komplikované a nevznikali pak případné komplikace při ubytování.

V kempu si můžete vybrat z několika typů chatek s různou kapacitou a vybaveností. Chatky jsou vesměs dřevěné a všechny jsou vybaveny přívodem el. energie, základním nábytkem a lůžkovinami. Příslušenství (WC a umývárny se sprchami) je pro všechny chatky společné (kromě chatek typu LUX) v centrálním zařízení. Parkování je možné přímo u chatek. Dále pak máte možnost využít pokojů na ubytovně.

Jednoduché popisy jednotlivých typů chatek a ubytovny: (detailní popis vč. vyobrazení je přímo na stránkách)

Chatky typu CH3 a CH3A Třílůžkové (možno využít i jako dvoulůžkové)
Tyto chatky tvoří základní standard ubytování v našem kempu. Vybaveny jsou vyjma lůžek, nábytkem a lednicí (vybavení by mělo být dle slov majitele u obou typů sjednoceno)

Chatky typu CH4 Čtyřlůžkové
Kromě základního vybavení mají lednici a jsou umístěny na travnaté ploše v řadě vedle recepce.

Buňky B4 Čtyřlůžkové
Vybavení: dvě samostatná lůžka (uspořádána jako dvoulůžko) a palanda, skříně, sedací nábytek a stůl a dále lednice, el. dvouvařič, kuchyňská linka, základní nádobí (možnost vaření).

Atypické chatky Čtyřlůžkové
Jedná se většinou o dvojbuňky se společnou verandou. Většinou jsou chatky kromě základního vybavení vybaveny kuchyňskou linkou se základním nádobím, el. vařičem a lednicí, vaření je možné.

Chatky typu LUX Čtyřlůžkové (rezervace možná poue pro celý víkend)
Luxusně vybaveny:nábytek, vlastní přívod elektriky, vlastním přívodem vody a kanalizací, vlastním WC a umývárnou (sprcha) s teplou vodou, kuchyňskou linkou se základním nádobím (možnost vaření), barevnou TV, přímotopnými radiátory. Jsou umístěny poněkud stranou přímo u lesa a poskytují tak plné soukromí k nerušené rekreaci.

Pokoje a apartmán
Pokoje jsou vybaveny třemi postelemi s lůžkovinami, skříní na svršky, poličkami, křesly, židlí a stolkem a mycím koutem s umývadlem a studenou i teplou vodou (z místního ohřívače). Na chodbě ubytovny jsou společné chladničky pro uložení potravin. Přímo na patře ubytovny jsou pak společné WC, umývárny a sprchy zvlášť pro muže a ženy. Pokoje třílůžkové lze využít i jako dvoulůžkové.

Apartmán (rezervace možná poue na celý víkend) je oproti ostatním pokojům v ubytovně nadstandardně vybaven. Je vybaven dvoulůžkem s lůžkovinami, nábytkovou stěnou, stolkem s křesly, lednicí, kuchyňskou linkou s dřezem a přívodem vody, základním nádobím, plynovým sporákem, malou barevnou TV,  vlastní umývárnou s WC a sprchovým koutem.

Poplatek za ubytovačí zařízení a noc
Dvoulůžková chatka (CH3, CH3A)     280,- Kč
Třílůžková chatka (CH3, CH3A)     390,- Kč
Čtyřlůžková chatka CH4, buňku B4, Atypická chatka     500,- Kč
Chatku typu LUX (možno pouze na celý víkend pá-ne)     900,- Kč   
Pokoj 2-lůžkový P2     280,- Kč
Pokoj 3-lůžkový P3     390,- Kč
Pokoj 4-lůžkový P4     500,- Kč
Apartmán 2-lůžkový PA (možno pouze na celý víkend pá-ne)     500,- Kč

Další poplatky spojené s ubytováním:   
Rekreační popl.18-70 roků za 1 osobu a noc     13,- Kč
Jednorázový poplatek za povlečení pro 1 osobu      50,- Kč
Osobní automobil za jednu noc     45,- Kč
Drobné domácí zvíře (pes, kočka ...) za jednu noc     30,- Kč

Zájemce a účastníky na tomto srazu, kteří nebudou nocovat ve vlastních karavanech či stanech a zvážili účast na tomto srazu prosíme o závaznou rezervaci, a to nejpozději do 15.05.2009, kdy se přihlášky na sraz uzavírají.

Ve své přihlášce uveďte:
Jméno (nejlépe svůj nick-přezdívku, pod kterou vystupujete na fóru či v klubu)
Typ chaty
Počet osob: dospělých + u dětí uveďte věk
V případě domácího mazlíka uveďte počet
Délku pobytu (pá-ne, so-ne)
Model vozu

Přihlášení můžete provést zde v tomto vláknu fóra, prostřednictvím emailu daciasraz@loganland.cz, stránek LOGANLANDU a prostřednictví fóra AK Dacia .

Samotná rezervace chaty bude spojena s úhradou ubytování a dalších poplatků s tím spojených, tak jak je uvedeno v přehledu cen.

Po objednání chaty a nahlášení uvedených údajů Vám bude zpětně zasláno potvrzení, obsahující jednak předběžné potvrzení chaty (v případě vyčerpání kapacity budete neprodleně informováni), částku k úhradě a bude Vám sdělen variabilní symbol pro platbu a číslo účtu, na který částku poukázat. Na úhradu příslušné částky budete mít 10 dní od zaslání potvrzení. Po připsání částky na účet Vám bude rezervace potvrzena a totéž se projeví i v přehledu rezervací a obsazenosti, který bude všem přístupný, jednak zde a dále pak na stránkách LOGANLANDU a bude pravidelně (každý den večer) aktualizován!! V případě, že nedojde k úhradě poplatku spojeného s rezervací, chata bude uvolněna dalším zájemcům.

V případě dalších dotazů spojených s rezervacemi a děním, stejně jako nápady a návrhy okolo srazu směřujte na mail daciasraz@loganland.cz. Co bude možné zjistit, zjistíme a dáme Vám vědět :-)


PŘEHLED PŘIHLÁŠEK A REZERVACÍ JE UVEDEN NA STRÁNKÁCH LOGANLANDU A FÓRU AK DACIA.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg

2

Re: 4. REPUBLIKOVÝ SRAZ 12.-14.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Tak oficiálně i sem:
Jméno (nick): Karlos (+Karlosíci)  cool
Typ chaty: CHATA ČTYŘLŮŽKOVÁ
Počet osob: 2 dospělý + 2 dětí ( "B."6 a "K." zrovna 9lol
Domácí mazlíčci: papoušek
Délka pobytu: pá-ne
Model vozu: Logan Sedan Lauer 1,4MPi wink
====================================
Nějak v poslední době nestíhám vůbec nic - ani pročítat fórum. sad

Předvoj Dustera http://www.karlostreti.wz.cz/Fotoalba/filip/thn00019.jpg

3

Re: 4. REPUBLIKOVÝ SRAZ 12.-14.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Ahoj všem. Chteli bychom poděkovat organizátorům 4.republikového srazu Dacií. Perfektně připravená akce i vybrané místo. Jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit a těšíme se na další setkání (pokud nám to termíny dovolí). Jestli máte zájem o nějaké fotografie ze supéér víkendu, tak jukněte na: http://milaru.rajce.idnes.cz/4.republikovy_sraz_DACIA/
Üčastnické listy jsou již zalaminovány a budou ozdobou naší garáže.

                   S přáním pěkného dne Míla a Ivana Růžičkovi.

Naposledy upravil: Školník (2009-06-15 13:41:16)

4

Re: 4. REPUBLIKOVÝ SRAZ 12.-14.6.2009 - AUTOKEMP U LETADLA - SEČ

Děkujeme!!! Moc krásné fotečky.

Logan LS Drive 1,4 Perla
----------------------------------------------
http://web.telecom.cz/guzici/LL_red04.jpg